Łatka Destiny 2 wprowadza przewodników i naprawia błędy

Odzyskane Multinarzędzie MIDA.

Wczorajsza konserwacja serwerów sieciowej strzelanki Destiny 2 była okazją nie tylko na usunięcie kontrowersyjnych symboli z gry, lecz także na załatanie kilku błędów i wprowadzenie nowej funkcji.

Podczas gdy oczekiwanie na ponowne uruchomienie infrastruktury przedłużało się, odpowiedzialne za produkcję studio Bungie opublikowało obszerny patch, obejmujący nawet 4,8 GB danych (ale tylko kilkadziesiąt MB na Xbox One).

2
Guided Games

Większość plików związana jest zapewne ze startującym dzisiaj pierwszym Najazdem (raidem), lecz po powrocie do gry wita nad informacja o funkcji Przewodników (Guided Games).

To jedna z nowości w drugiej odsłonie serii, za pomocą której deweloperzy chcą sprawić, by samotni gracze bez stałej grupy znajomych mogli odwiedzić także atrakcje przeznaczone do kooperacji.

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Rozwiązanie przeznaczone jest obecnie do Nocnych Szturmów i wymaga zaangażowania klanów oraz samotnych osób. Obie strony zgłaszają chęć wzięcia udziału i gdy w jednej z drużyn brakuje kogoś do pełnego zespołu, do akcji wkracza właśnie osoba dobierana z puli zainteresowanych samotników.

1
Mida Multi-Tool

Inne zmiany w łatce 1.0.2.1 to ogólna poprawa stabilności działania, a także rozwiązanie problemu z Multinarzędziem MIDA (Mida Multi-Tool). Egzotyczny karabin niekiedy nie pojawiał się w naszym ekwipunku pomimo spełnienia wszystkich warunków, co nie powinno już być kłopotem.

Aby odebrać sprzęt, wystarczy odwiedzić Devrima Kaya w Europejskiej Martwej Strefie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami