Beta trybu PvP w Ghost Recon Wildlands rozpocznie się 21 września

Testy nie tylko dla posiadaczy gry.

Ubisoft ujawnił, że w dniach 21-25 września odbędą się otwarte testy trybu PvP, który zmierza do Ghost Recon Wildlands. Dwa dni przed startem pojawi się opcja pobrania plików.

Beta przeprowadzona zostanie na PC, PS4 i Xbox One. Warto jednak zaznaczyć, że szansę sprawdzenia wariantu o nazwie Ghost War otrzymają nie tylko nabywcy podstawowej wersji gry, ale także osoby nieposiadające produkcji.

W ramach testów twórcy udostępnią pięć z ośmiu planowanych map oraz sześć z dwunastu przygotowywanych klas. Każda postać dysponuje unikalnym zestawem cech i umiejętności - przykładowo Tank jest silnie opancerzony i posiada dodatkowe zdrowie, a Scout potrafi oznaczać wrogów.

W sieciowej rywalizacji zmierzą się dwie czteroosobowe drużyny, a więc zachowana zostanie liczebność drużyny z kampanii kooperacyjnej. Potyczki rozegrają się na różnorodnych lokacjach na terenie Boliwii.

Ciekawostką jest fakt, że w środku meczu na planszy pojawi się specjalna wieża. Zdobycie konstrukcji odsłoni położenie wszystkich członków drużyny przeciwnej.

Na potrzeby Ghost War autorzy opracowali nowe mechanizmy zabawy. Jednym z wprowadzanych rozwiązań jest ogień zaporowy - obraz gracza przygwożdżonego wrogim ostrzałem rozmyje się, znacząco utrudniając widoczność.

Deweloperzy wprowadzą też markery dźwiękowe, które wskażą źródło strzału oddanego przez oponenta. System może uprzykrzyć życie snajperom, którzy przebywając w jednym miejscu staną się łatwym celem dla rywali.

Więcej informacji na temat trybu twórcy zamierzają ujawnić podczas prezentacji internetowej, która odbędzie się 19 września o godzinie 19:00 w serwisie Twith.

Pełna wersja Ghost War ukaże się jesienią w ramach darmowej łatki Ghost Recon Wildlands.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami