Przepustka sezonowa do Star Wars Battlefront z 2015 roku jest dostępna za darmo na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Season pass można pobrać z PS Store lub Xbox Store. Jest także wersja na PC w sklepie Origin.

Warto zaznaczyć, że posiadacze konsoli Microsoftu musza posiadać abonament Gold, by skorzystać z niespodziewanej promocji. Subskrypcja i tak jest oczywiście wymagana do rozgrywki sieciowej - podobnie jak PlayStation Plus.

Season pass to w sumie cztery dodatki, do tej pory płatne: Zewnętrzne rubieże, Bespin, Gwiada Śmierci oraz Łotr 1 Scarif. Gracze otrzymują łącznie kilkanaście nowych map oraz elementów uzbrojenia, a także kilka trybów rozgrywki.

Nie wiadomo jeszcze, do kiedy promocja będzie aktywna. Oferta nie dotyczy wersji PC.

Debiutujący w październiku sequel - Star Wars Battlefront 2 - nie zaoferuje już przepustki sezonowej. Wszystkie nowe mapy i tryby będą udostępniane za darmo, podobnie jak bohaterowie.

Druga odsłona to więcej zawartości niż oryginał. Największym dodatkiem jest pełnoprawna kampania fabularna, a także dostęp map i postaci z wszystkich filmowych epok świata Star Wars.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Star Wars Battlefront - Recenzja

Świetne widowisko, choć nieco zbyt skromne.

Star Wars: Battlefront - Lista broni

Najlepsze i najgorsze blastery.

Brytyjska agencja nieruchomości wyceniła posiadłość z Wiedźmina 3 na ponad milion euro

Wyliczyła też ceny mieszkań ze Skyrima, Fallouta 4 i innych.