Nietypowy symulator sztuki przetrwania Don't Starve Together: Console Edition od Klei Entertainment trafi w najbliższą środę - 13 września - także na Xbox One.

Produkcję na konsolę Microsoftu wyceniono na 59,99 zł. Gra już od roku dostępna jest na PS4, gdzie kosztuje 63,00 zł. Od debiutu na sprzęcie Sony mija dokładnie rok, więc kończy się zapewne umowa na wyłączność.

1
Wspólne głodowanie

Together to samodzielne rozszerzenie podstawowego Don't Starve, wydanego na konsolach już kilka lat temu. Dodatek wprowadza tryb wieloosobowy, w tym możliwość kooperacji.

Don't Starve Together: Console Edition umożliwia więc wspólną walkę z głodem, potworami i szaleństwem, w prywatnych i publicznych rozgrywkach. Nowa edycja obejmuje również większość zawartości z „podstawki”, z dodatkiem Reign of Giants włącznie.

Nowością, która pojawiła się w konsolowym wydaniu dodatku na PS4, jest możliwość zabawy w kooperacji także na podzielonym ekranie - zarówno w sieci, jak i lokalnie.

„Wkrocz do dziwnego, niepoznanego świata pełnego dziwnych stworzeń, niebezpieczeństw i niespodzianek. Zbieraj zasoby do wytwarzania przedmiotów i konstrukcji pasujących do twojego stylu surwiwalu” - czytamy w opisie.

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Don't Starve - Recenzja

Głodno, chłodno, ponuro, do domu daleko i jeszcze coś dziwnie rechocze w ciemności.

Don't Starve - Poradnik, Solucja

Jak przetrwać? Wskazówki, porady ogólne oraz opis przedmiotów i surowców.