Destiny 2 z ponad milionem jednocześnie grających osób

Potwierdzono też pierwszy dodatek.

Bungie pochwaliło się, że wczoraj wieczorem w wydaną w środę sieciową strzelankę Destiny 2 grało jednocześnie ponad 1,2 miliona osób.

W opublikowanym na Twitterze wpisie twórcy gry nie sprecyzowali jednak, ilu dokładnie graczy toczyło boje na danej platformie sprzętowej - PS4 oraz Xbox One.

Należy oczywiście zaznaczyć, że podany wynik nie przekłada się na liczbę sprzedanych egzemplarzy. Sugeruje jednak, że produkcja znalazła dosyć duże grono nabywców.

W międzyczasie Eric Osborne, który w Bungie pełni funkcję dyrektora ds. marketingu, potwierdził na Twitterze istnienie pierwszego DLC do tytułu o nazwie Klątwa Ozyrysa. Przed weekendem dodatek ujawnił sklep Microsoftu, zdradzając przy okazji kilka szczegółów.

W rozszerzeniu gracze trafią na planetę Merkury. Ponadto oprócz misji fabularnych i innych aktywności, a także treści dla trybu PvP, pojawi się strefa do eksploracji - Nieskończony Las. Do tego kolejna porcja wyposażenia.

Poza samym Ozyrysem, dotychczas dosyć tajemniczą postacią, której użytkownicy nigdy nie spotkali w pierwszym Destiny, w dodatku istotną rolę odegra Ikora.

Zobacz także: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Daty premiery DLC nie ujawniono, choć najprawdopodobniej ukaże się w grudniu.

Destiny 2 jest już dostępne na PS4 i Xbox One, natomiast 24 października zawita na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami