Destiny 2 - Tytan, misja: Odpływ

Naprawiamy usterkę zasilania.

Ruch oporu nie może kontynuować swoich działań z powodu awarii zasilania. Musimy więc udać się w głąb Arkologii, aby naprawić usterkę. Zadanie to jest kontynuacją poprzedniego, czyli misji Nadzieja. Opis jej przejścia znajdziesz na następującej stronie - Destiny 2 - Tytan, misja: Nadzieja. Także i w tym zadaniu czeka cię dużo strzelania.

Dostępne od:

  • poziom: b. d.
  • moc: 50

Zobacz też: Destiny 2 - jak szybko zdobywać doświadczenie, poziomy i Moc

Gdzie zacząć: misja wystartuje automatycznie po ukończeniu poprzedniej.

Po uruchomieniu zadania ruszamy przed siebie. Skontaktuje się z tobą Sloane, w której ustach założenia tego zadania są całkiem proste. Tak jednak nie będzie. Zmierzamy przed siebie i kierujemy się cały czas według wskazań znacznika misji. Po wejściu do żółtego budynku i wyjściu z niego drugą stroną, zauważysz unoszący się w powietrzu Wyjec.

Jest to automatyczna i śmiercionośna technologia, którą czysto teoretycznie mógłbyś zniszczyć, jednak na tym etapie rozwoju postaci zajęłoby to zbyt dużo czasu. Na razie zmierzaj powoli w lewo, zabijając napotykanych przeciwników. W pewnym momencie dotrzesz do pomostu, przed którym znajduje się wspomniana maszyna.

053
Wyjec uaktywnia się na jakiś czas, a gdy nie ma w zasięgu wrogów, krótkotrwale się usypia.

Twoim zadaniem jest oczyszczenie jej okolicy z pozostałych nieprzyjaciół, a następnie przebiegnięcie na drugą stronę w jej kierunku. Aby to się udało, najpierw szybko podbiegnij do pierwszych skrzyń na pomoście i szybko się ukryj. Zrób to jednak dopiero wtedy, gdy Wyjec chwilowo nie będzie prowadził ostrzału.

Na pewno zauważysz także drugą skrzynię, nieco dalej. Nie możesz jednak się za nią schować, więc zamiast tego poczekaj, aż maszyna przestanie prowadzić ostrzał, aktywuj superzdolność i pędź ile sił przed siebie, aż wbiegniesz do budynku przed tobą. Tam szybko ukryj się i poczekaj, aż twoje zdrowie się zregeneruje.

Następnie podążaj przez kolejne pomieszczenia, które obfitują w liczne grupy nieprzyjaciół. Stopniowo przebijaj się w stronę kolejnych znaczników misji, aż dotrzesz do pomieszczenia z przeszkloną ścianą. Gdy sytuacja się uspokoi, aktywuj znajdujący się tam panel sterowania. Po uruchomieniu konwertera falowego okaże się, że musimy naprawić dwie awarie tłoków ręcznie.

Udajemy się więc w stronę znacznika, po drodze strzelając do przeszkadzających nam min. Zeskakujemy na dół i przechodzimy przez czerwony korytarz, gdzie napotykamy kolejny opór wraz z eksplodującymi Trzpieniami. Usuwamy wrogów i likwidujemy lasery w przejściu. Zeskakujemy na najniższą platformę przez okrągły otwór w podłodze i neutralizujemy kolejne grupy przeciwników.

054
W pierwszej kolejności zlikwiduj tych, którzy szybko poruszają się w twoim kierunku. Przebijając się do przodu korzystaj z kolei ze znajdujących się tam osłon.

W końcu trafiamy na dłuższą kładkę, na których aż roi się od nieprzyjaciół. Wielu z nich będzie próbować się do ciebie zbliżyć, dlatego zlikwiduj ich w pierwszej kolejności. Na samym końcu czeka cię nieco mocniejszy Kapitan, ale celnie rzucony granat i ciężka broń powinny załatwić sprawę stosunkowo szybko.

Chwilę później trafisz na bliźniaczo wyglądającą kładkę, ale z innymi rodzajami przeciwników. Likwiduj nadbiegających Sługów, a na samym końcu zabij Rycerza. Następny etap jest bardzo platformowy, gdyż wymaga od ciebie nieco skakania na większe odległości. W końcu dotrzesz do miejsca, gdzie znajduje się pierwszy konwerter. Ich naprawa polega na dostaniu się jak najwyżej i odstrzeleniu substancji wykonanej przez rój.

055
Strzelaj w rój z dowolnej broni, aby odblokować tłoki.

Po jej zniszczeniu wyjdź na zewnątrz i kieruj się za znacznikiem do kolejnego konwertera. Jak możesz się domyślić, wiąże się to z kolejnymi etapami platformowymi i walką z grupami nieprzyjaciół. Przy drugim konwerterze tym razem musisz zejść na niższy poziom, ale jego odblokowanie polega na tym samym, co za pierwszym razem.

Twoja pomoc techniczna nie skończy się w tym momencie. Musisz jeszcze dostać się na teren stacji - zmierzaj jeszcze niżej, a następnie dostań się po niekompletnej kładce na niższy poziom kolejnego budynku. Nieco później znajdziesz się na otwartej arenie, nad którą górować będą dwie Czarnoksiężnice.

Ten nowy rodzaj przeciwnika generuje wokół siebie wspomagającą tarczę i przemieszcza się relatywnie szybko. Nie są bardzo odporne, ale dysponują niebezpiecznym atakiem dystansowym. Po ich zlikwidowaniu zajmij się pozostałymi nieprzyjaciółmi, a następnie zniszcz substancję pokrywającą czerwoną skrzynię, dostając się w ten sposób do panelu. Po przywróceniu zasilania, a więc wykonaniu interakcji, misja dobiegnie końca. Spotkasz się także i porozmawiasz ze Sloane.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami