Użytkownicy GOG pomogli stworzyć postać w Divinity: Original Sin 2

Plus: filmy o walce i dwóch bohaterach.

Studio Larian opublikowało nowe materiały poświęcone Dvinity: Original Sin 2. Jeden z filmów przedstawia Eithne - postać stworzoną we współpracy ze społecznością GOG.com.

W październiku 2015 roku ogłoszono konkurs, w którym klienci cyfrowego sklepu mieli zaprojektować bohatera lub bohaterkę na potrzeby produkcji.

Spośród nadesłanych przez użytkowników propozycji wybrano trzy, które następnie poddano głosowaniu. Z wynikiem 59 procent wygrała Eithne - nieumarła bibliotekarka, handlująca rzadką i tajemniczą wiedzą.

Postać otrzymała oczywiście własną historię do odkrycia podczas zabawy. Ożywiona kobieta zleci graczom określone zadania do wykonania, co zresztą sugeruje opublikowany zwiastun.

Autorzy Divinity: Original Sin 2 udostępnili też trzy inne filmy. Pierwszy przybliża system walki - podobnie jak w poprzedniej części, starcia rozegrają się w turach. Nie obejdzie się także bez stosowania zróżnicowanych umiejętności poszczególnych członków drużyny.

Pozostałe nagrania prezentują dwie predefiniowane postacie, którymi będziemy mogli pokierować - wygnanego i pozbawionego praw do tronu jaszczurzego księcia o nazwie The Red Prince oraz opanowaną przez demony ludzką kobietę Lohse.

Poza wymienionymi, twórcy przygotowali jeszcze czwórkę innych śmiałków. Warto zaznaczyć, że w trakcie rozgrywki pojawi się opcja dołączenia do zespołu podopiecznych, w których się ostatecznie nie wcielimy.

Akcję produkcji osadzono tysiące lat po wydarzeniach przedstawionych w Divinity: Original Sin z 2014 roku. Kierując własnym bohaterem, wpłyniemy na losy fantastycznego świata, decydując między innymi o tym, kto zostanie następnym bogiem Rivellon.

Kampanię fabularną można przejść maksymalnie z trójką znajomych w trybie kooperacji. Do tego tryb PvP, w którym na specjalnych arenach walczymy z innymi.

Divinity: Original Sin 2 zadebiutuje 14 września na PC. Wczesna wersja tytułu dostępna jest na Steamie w ramach programu Early Access.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami