Bungie ujawnia plany na pierwszy miesiąc wsparcia Destiny 2

Raid, Trials, Iron Banner, Xur.

Studio Bungie opisało w szczegółach harmonogram aktualizacji Destiny 2 w obecnym miesiącu - pojawi się pierwszy Najazd (czyli raid), wraca tryb Trials w Tyglu, a także sprzedawca Xur.

W najbliższy wtorek, 12 września, debiutuje Nocny - trudniejszy - Szturm w Odwróconej Iglicy, startują także testy opcji przewodników, czyli wyszukiwanie towarzyszy do wspólnego grania.

Tego dnia na mapie świata pojawią się także atrakcje pod nazwą Flashpoint - jedna z nowości w tej odsłonie serii, obejmujące mapy skarbów i grupowe eksterminowanie wrogów.

W środę, 13 września, podwoje otwiera pierwszy Najazd - Leviathan. To bardzo ważne wydarzenie, przeznaczone dla najmocniejszych postaci, w sześcioosobowych drużynach.

1
Plany na wrzesień

W piątek, 15 września, w Tyglu rozpoczyna się Trials of the Nine - nowe spojrzenie na Trials of Osiris z pierwszego Destiny. Wraca też Xur, sprzedający losowo wybierane co tydzień egzotyczne przedmioty.

Trials of the Nine będzie od tego dnia resetowane co siedem dni, zapewniając nowe wyzwania. Również Xur zmieni asortyment dokładnie co tydzień.

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

We wtorek, 19 września, sprawdzimy Nocny Szturm - Katastrofa Exodusu. W następny wtorek, 26 września, czas na Nocny Szturm The Pyramidion, wyszukiwanie partnerów do Najazdu, a także Faction Rally.

To wszystkie szczegóły na wrzesień. W październiku powróci za to Iron Banner oraz - najpewniej - jeszcze trudniejsza wersja pierwszego raidu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami