Video: Zwiedzamy Europejską Martwą Strefę w Destiny 2

Strażnicy, kosmici i ładne widoki.

Europejska Martwa Strefa to pierwsza strefa do swobodnej eksploracji w Destiny 2. Jest też największym tego typu obszarem w grze - na chwilę obecną szacujemy, że różne dostępne tu aktywności to zajęcie na ponad 20 godzin.

Strefa ta to dobry wyznacznik zmiany formuły rozgrywki w otwartych lokacjach. By brać udział w kolejnych misjach i aktywnościach, nie musimy już wracać na orbitę. Wszystko aktywujemy po prostu zwiedzając EMS.

Jedną z nowości są tak zwane Ukryte Sektory. To niezbyt rozbudowane podziemne lokacje, w których czeka na graczy grupa oponentów, miniboss oraz cenny skarb do zdobycia.

Zobacz: Destiny 2 - Recenzja (w przygotowaniu)

Podczas eksploracji trafiamy też na publiczne wydarzenia znane z poprzedniej części. Są również Przygody - misje poboczne ze skromną otoczką fabularną, pozwalającą często lepiej poznać charaktery i motywacje bohaterów niezależnych.

Destiny 2 jest dostępne na konsolach PS4 i Xbox One, a 24 października trafi na PC.

Sequel rozpoczyna się od ataki sił Kombinatu na siedzibę Strażników na Ziemi. Główny wątek fabularny obraca się wokół odzyskiwania pełni utraconej mocy, walki z najeźdźcą i próby odzyskania domu.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami