Problemy z serwerami PSN wpływają na Destiny 2

AKTUALIZACJA: Serwery działają.

Aktualizacja (14:40): Strona pomocy technicznej PlayStation Network potwierdza rozwiązanie problemów z serwerami - korzystanie z PSN powinno być już możliwe bez problemów.

***

Oryginalna wiadomość (08:25): Od rana trwają problemy z serwerami PlayStation Network, co uniemożliwia między innymi dołączenie do zabawy w Destiny 2, które wymaga stałego dostępu do sieci.

Kłopot dotyczy także Polski, choć - co nietypowe - niektóre osoby z naszego kraju nie mają żadnych problemów z graniem, podczas gdy inne nie mogą korzystać z PSN.

„Możesz mieć trudności przy uruchamianiu gier, aplikacji i funkcji online. Nasi technicy pracują nad - jak najszybszym rozwiązaniem problemu, dziękujemy za cierpliwość” - napisano na oficjalnej stronie PlayStation, w komunikacie datowanym na godzinę 09:00.

Część graczy sądziła pierwotnie, że winne są serwery Bungie i samego Destiny 2, lecz problemy ma całe PSN, a więc utrudnione jest także zarządzania kontem, sprawdzanie listy znajomych i inne funkcje sieciowe.

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Innym użytkownikom udaje się włączyć tytuł, lecz konsola nie rozpoznaje, że jesteśmy połączeni do internetu - także w innych grach i aplikacjach.

1

W takim kontekście nieco ironicznie wygląda fakt, że od 1 września Sony podniosło ceny subskrypcji PlayStation Plus, wymaganego do rozgrywek wieloosobowych na PS4.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami