Destiny 2 - Ziemia, misja: Nowa Granica

Wykonujemy zadanie dla Devrima, aby zdobyć zaufanie Hawthorne.

Po ukończeniu pierwszej części ¬zadania Iskra, zostaniesz automatycznie przeniesiony na Farmę, gdzie powinieneś porozmawiać z Hawthorne. Poprosi cię o udzielenie pomocy jej przyjacielowi, Devrimowi, co naturalnie prowadzi cię do ruin miasteczka Trostland. Wybieramy więc Ziemię i strefę lądowania we wspomnianym miasteczku.

Tym samym znajdziesz się w prawdopodobnie najpiękniejszej części Europejskiej Martwej Strefy. Tuż przed lądowaniem zostaniesz ostrzeżony przez interkom, że okolice starego miasta są szczególnie niebezpieczne. Naszym pierwszym celem jest dotarcie do wieży znajdującej się przed nami. Widoczny będzie na niej czerwony znacznik misji.

030
Udajemy się wprost do wieży.

Po wejściu do środka kościoła kierujemy się w prawo, skąd jesteśmy w stanie wskoczyć na wyższe poziomy i napotykamy Devrima Kaya, a więc zwiadowcę Martwej Strefy. Rozmawiamy z nim. Mężczyzna poprosi cię o pomoc, a ty w związku z tym musisz kupić od niego przedmiot fabularny, a więc obudowę z EMS.

Oprócz tego, jeśli masz przy sobie odpowiednią ilość gotówki, możesz kupić od niego kilka lepszych broni, lecz jest to opcjonalne. Po zakupie fabularnego przedmiotu otwieramy Nawigatora, aby w ten sposób poznać nowy rodzaj zadania pobocznego. Jest to Przygoda, w tym przypadku o nazwie Nowa Granica.

Aby ruszyć kampanię do przodu, musisz ukończyć tę aktywność poboczną. W tym celu schodzimy na parter i aktywujemy misję przy znaczniku, a następnie spoglądamy na wskazany sztandar. Potem zostajemy wysłani do budynku nieopodal, gdzie znajdujemy tak zwaną skrzynkę regionalną. Teraz wracamy do kościoła i przyglądamy się symbolowi na ścianie wewnątrz. Jest to wciąż trwający samouczek.

Schodzimy po odblokowanych w ten sposób schodach do piwnicy. Zmierzamy cały czas przez tunele, aż dochodzimy do większego pomieszczenia, gdzie musimy się uporać z grupą przeciwników. Zmierzamy dalej, aż docieramy do miejsca widocznego na poniższym obrazku. Musisz tu zmierzyć się z silniejszym przeciwnikiem wspieranym przez słabszych. Dobrze jest w tym momencie użyć swojej superzdolności, dzięki czemu kapitan padnie szybciej. Po udanej walce kolekcjonujemy przedmioty ze skrzyni.

031
Walka z kapitanem jest prosta, o ile będziesz chował się za osłonami do czasu, gdy twoja superzdolność się naładuje.

W ten sposób otrzymaliśmy rzadkie przedmioty, które warto wykorzystać od razu. Po zakończeniu zarządzania ekwipunkiem wróć do kościoła, aby porozmawiać ze swoim zleceniodawcą.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami