Ulepszona woda w nowej wersji moda poprawiającego grafikę Wiedźmina 3

Oraz ładniejsze kamienie i nie tylko.

Wydano nową wersję HD Reworked Project - modyfikacji znacząco poprawiającej oprawę graficzną gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Mod pobrać można za pośrednictwem serwisu Nexus, gdzie dostępna jest też instrukcja instalacji.

01
Woda wypiękniała

Autor projektu - gracz o pseudonimie „Halk Hogan PL” - w edycji oznaczonej numerem 4.8 udoskonalił między innymi wygląd wody w prawie wszystkich lokacjach. Tafla odbija teraz obraz w czasie rzeczywistym. Zmodyfikował również wodospady i inne efekty wodne.

Poza tym poprawił kamienne i drewniane ściany oraz modele dachów wykonanych z ceramiki, strzechy i metalu. Do tego ładniejsze rośliny - świerk, bluszcz i muchomor.

Ulepszeń doczekały się także obiekty w regionie Toussaint z rozszerzenia Krew i Wino. Ładniej powinny prezentować się kamienie, kłody drewna oraz worki.

Nowe modele otrzymały również różnego rodzaju przedmioty, w tym pióra, niedźwiedzie futra, kotwice portowe, książki i zwoje. Są też poprawione tekstury podłóg i ziemi.

Twórca HD Reworked Project zaznacza, że większość elementów wprowadzanych w modzie stworzył od zera. Każdy wyróżnia się także wysokim poziomem szczegółowości.

Hulk Hogan PL podkreśla też, że instalacja modyfikacji nie powinno wpłynąć negatywnie na ogólną wydajność Wiedźmina 3. Zaleca jednak korzystanie z karty graficznej wyposażonej w co najmniej 2 GB pamięci - na przykład Nvidia GeForce GTX 970 lub AMD R9 290X.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami