Destiny 2 - Wróbel (Sparrow): jak zdobyć pojazd

Dla fanów szybszej eksploracji.

Pojazdy klasy Wróbel (Sparrow) w Destiny 2 są nieco rzadsze niż mogą oczekiwać weterani pierwszej odsłony serii, przyzwyczajeni do innych rozwiązań. Aby odblokować lewitujący wehikuł, trzeba nieco się najpierw napracować.

W poprzedniej produkcji dostęp do zwinnego moto-poduszkowca był elementem głównej kampanii i każda postać prędzej czy później otrzymywała sprzęt. Ciekawostki związane były później z doborem kolorów pojazdu czy też ze specjalnym trybem, w którym ścigaliśmy się za sterami pojazdów.

W Destiny 2 sprawy ulegają zmianie i wehikuły zdobyć jest nieco trudniej. Poniżej pomagamy początkującym - ale także weteranom - w jak najszybszym dotarciu do upragnionego środka transportu.

Jak zdobyć pojazd klasy Wróbel Sparrow w Destiny 2

Jak na razie odkryliśmy dwa sposoby na odblokowanie lewitującego środka transportu. Zaktualizujemy artykuł, jeśli tylko pojawią się jakieś nowe informacje.

Pierwsze podejście jest stosunkowo proste: wystarczy ukończyć główną kampanię fabularną. Poniżej dokładne wyjaśnienia, więc uwaga na spoilery na temat przedstawianych w grze wydarzeń.

2
Egzotyczny Wróbel.

Jak zdobyć pojazd klasy Wróbel (Sparrow) w Destiny 2 po ukończeniu kampanii

  • Po ukończeniu kampanii fabularnej odbudowana zostaje stara Wieża. Wystarczy wybrać się do Hangaru na dole, a na miejscu porozmawiać z Amandą Holliday.
  • Amanda zaoferuje postaci trzy podstawowe modele pojazdu do wyboru, za darmo.
  • Możemy wybrać tylko jeden Wróbel (Sparrow), ale w świecie są jeszcze inne - rzadsze - modele do zdobycia. Te znajdziemy jednak u Everis, która po zakończeniu kampanii da nam w prezencie jeden Jasny Engram, czyli odpowiednik skrzynek z losowymi dodatkami, znany z innych gier. Wewnątrz Jasnego Engramu, przy odrobinie szczęścia, znaleźć można znaleźć rzadkie i legendarne modele Wróbli, różniące się kształtem i malowaniem.

Dodatkowe Jasne Engramy może także kupować za wirtualną walutę (Srebro), a więc za prawdziwe pieniądze. Aby to zrobić, musimy najpierw awansować na 20. poziom doświadczenia oraz odblokować określonego sprzedawcę na Farmie. Teoretycznie rzecz biorąc można więc pozyskać Wróbla jeszcze przed ukończeniem kampanii, ale będzie to raczej trudne.

Poniżej dokładne kroki:

  1. Ukończ misję otwierającą, Powrót do domu.
  2. Kontynuuj kampanię nieco dalej, aż odblokujesz Farmę.
  3. Gdy na miejscu pojawi się Tess Everis - po misji Iskra - możesz zajrzeć do jej sklepu i przejrzeć (ale jeszcze nie kupić) dostępne Jasne Engramy.
  4. Jasne Engramy możemy kupić od Tess, ale dopiero po awansowaniu na 20. poziom doświadczenia. Czas więc zabrać się za kosmitów i zebrać nieco punktów.
  5. Gdy mamy już jeden czy dwa Jasne Engramy, zabieramy jest do Tess na Farmie w celu odszyfrowania, co jest odpowiednikiem identyfikowania z Diablo. Teraz wystarczy już tylko polegać na szczęściu i mieć nadzieję, że wewnątrz znajdzie się właśnie upragniony Wróbel (Sparrow).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami