Misja w Memfis w nowym materiale z Assassin's Creed Origins

Śledztwo, walka i piramida.

Przedstawiciele serwisu DualShockers opublikowali materiał z Assassin's Creed Origins. Trwający osiemnaście minut film pozwala przyjrzeć się jednej misji w mieście Memfis, a także zwiedzaniu grobowca.

Na początku Bayek udaje się do swojej towarzyszki, by pomóc jej w pewnym śledztwie. Później bohater musi zmierzyć się z grupami wrogów, by odbić zakładnika.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

Po wykonaniu zadania nadchodzi czas na aktywność poboczną - wycieczkę do pobliskiej piramidy, zlokalizowanie wejścia i rozwiązywanie zagadek we wnętrzu grobowca.

Assassin's Creed Origins debiutuje 27 października na PC, PS4 i Xbox One.

Akcja najnowszej odsłony serii przenosi graczy do I wieku przed naszą erą - do Egiptu z czasów panowania Kleopatry. Główny bohater to medjay, czyli strażnik i obrońca interesów władcy.

Origins zaoferuje zmodyfikowany system walki, pozwoli swobodnie strzelać z łuku, zbierać różne rodzaje broni i elementów ekwipunku z pokonanych przeciwników, a także wykorzystać orła jako powietrznego zwiadowcę.

Nie zabraknie też polowania na dzikie zwierzęta, jazdy na koniu czy nawet wielbłądzie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami