Pierwszy raid w Destiny 2 dostępny tydzień po premierze gry

Zgodnie z tradycją.

Leviathan - pierwszy raid w Destiny 2 - będzie aktywny od 13 września. Zostanie więc otwarty tydzień po premierze gry. Podobnie wyglądała sytuacja z raidami w oryginale, które były aktywowane 7 dni po debiucie kolejnych dodatków.

Deweloperzy poinformowali także, że tryb Nightfall - trudniejsza wersja Szturmów (misji Strike) - dostępny będzie od samego początku. Wyzwania Trials związane z PvP będą aktywne od 15 września.

Twórcy wspomnieli też o systemie Guided Games, dzięki któremu samotni gracze będą mogli zostać zaproszeni do grupowej aktywności przez członków zorganizowanej drużyny.

W tym systemie w Szturmach Nightfall i raidzie zagramy od 26 września - choć już 12 września projektanci zaczną testować Guided Games wyłącznie w ramach wyzwań Nightfall, z wybranymi graczami.

Destiny 2 debiutuje 6 września na PS4 i Xbox One, a 24 października na PC.

Sequel pod względem rozgrywki jest zbliżony do pierwowzoru, twórcy zaoferują jednak więcej zawartości - dodatkowe rodzaje misji, większe obszary do eksploracji i inne urozmaicenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami