Główne elementy rozgrywki w filmie z polskiego Seven: The Days Long

Walka, skradanie i nie tylko.

Imgn.pro opublikowało nowy materiał poświęcony Seven: The Days Long Gone - izometrycznej grze RPG od polskiego studia Fool's Theory. Nagranie po raz pierwszy pokazywano na targach Gamescom.

W filmie przybliżono różne elementy rozgrywki. Zaprezentowano między innymi otwartą walkę z przeciwnikami - w starciach bohater może korzystać zarówno z broni białej, jak i dystansowej.

01
Nie zabraknie opcji pozbycia się wrogów po cichu

Gracze otrzymają jednak także opcję wyeliminowania oponentów po cichu - wrogów zlikwidują zakradając się od tyłu lub atakując z ukrycia, na przykład z powietrza. Zastawią też pułapki.

Przedstawiono również sceny z rozmowami, których prowadzenie polega na wybieraniu kolejnych kwestii dialogowych. Do tego ekwipunek, handel, wspinanie się po różnego rodzaju obiektach oraz mini-gra związana z obchodzeniem zabezpieczeń.

Jest też spojrzenie na mapę świata, który będzie całkiem duży. Dostępny teren podzielono na kilka obszarów, pomiędzy którymi gracze przemieszczą się korzystając z punktów szybkiej podróży.

Głównym bohaterem produkcji jest samotny wędrowiec o imieniu Terial, przemierzający imperium Vetrall. Akcję osadzono w postapokaliptycznym uniwersum, w którym resztki ludzkości cofnęły się do czasów średniowiecza, choć przy obecności zapomnianej, zaawansowanej technologii.

Ważną rolę odegra upływ czasu w otwartym świecie, ponieważ każda postać funkcjonuje według własnej rutyny dnia. Niekiedy trzeba poczekać na odpowiedni moment, w czym pomoże przycisk szybkiego przewijania - prawie jak w Metal Gear Solid.

Prowadzony bohater nie awansuje na kolejne poziomy doświadczenia, lecz nie zabraknie ekwipunku: pancerza, broni i chipów. Te ostatnie gwarantują specjalne umiejętności, a także dostęp do magii.

Dokładna data premiery Seven: The Days Long Gone nie jest znana, ale produkcja powinna ukazać się jeszcze w tym roku na PC. W Polsce dystrybucją zajmie się firma Cenega Poland.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami