GTA Online otrzymało nową aktualizację. Dodatek Przemyt wprowadził między innymi szereg nowych misji, siedem samolotów, dwa samochody, a także tryb Walka zmechanizowana.

Nowy rodzaj rywalizacji to potyczki inspirowane rozgrywką z PlayerUnknown's Battlegrounds czy H1Z1: King of the Kill. Gracze zostają zrzuceni z samolotu na duży obszar i starają się pokonać przeciwników.

Walka zmechanizowana stawia na potyczki drużyn. Oferuje też bardziej kompaktowe pole bitwy i przystępne zasady - położenie uzbrojenia jest oznaczone na mini-mapie.

Elementem wyróżniającym tryb na tle gier w stylu battle royale są jednak uzbrojone pojazdy, które można zdobyć i dowolnie wykorzystywać w trakcie meczu. Wozy bojowe to istotny aspekt zabawy.

Poniżej zapis przykładowej rundy z trybu Walka zmechanizowana na filmie autorstwa użytkownika Indo-J.

Rockstar stale wspiera GTA Online, a kolejne dodatki ukazują się całkiem często. W przeszłości twórcy mieli w planach produkcję fabularnego DLC do GTA 5, ale najprawdopodobniej zrezygnowali z prac nad rozszerzeniem na rzecz rozwoju trybu sieciowego.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

GTA 5 - Recenzja

Ponownie razem.

GTA Online - tryby adwersarza: Walka zmechanizowana

Porady i wskazówki do trybu inspirowanego PUBG.

GTA Online - tryby adwersarza: Żądza władzy

Stań się kolosem i pozostań żywy jak najdłużej.