GTA Online z trybem inspirowanym PlayerUnknown's Battlegrounds

Z uzbrojonymi pojazdami.

GTA Online otrzymało nową aktualizację. Dodatek Przemyt wprowadził między innymi szereg nowych misji, siedem samolotów, dwa samochody, a także tryb Walka zmechanizowana.

Nowy rodzaj rywalizacji to potyczki inspirowane rozgrywką z PlayerUnknown's Battlegrounds czy H1Z1: King of the Kill. Gracze zostają zrzuceni z samolotu na duży obszar i starają się pokonać przeciwników.

Walka zmechanizowana stawia na potyczki drużyn. Oferuje też bardziej kompaktowe pole bitwy i przystępne zasady - położenie uzbrojenia jest oznaczone na mini-mapie.

Elementem wyróżniającym tryb na tle gier w stylu battle royale są jednak uzbrojone pojazdy, które można zdobyć i dowolnie wykorzystywać w trakcie meczu. Wozy bojowe to istotny aspekt zabawy.

Poniżej zapis przykładowej rundy z trybu Walka zmechanizowana na filmie autorstwa użytkownika Indo-J.

Rockstar stale wspiera GTA Online, a kolejne dodatki ukazują się całkiem często. W przeszłości twórcy mieli w planach produkcję fabularnego DLC do GTA 5, ale najprawdopodobniej zrezygnowali z prac nad rozszerzeniem na rzecz rozwoju trybu sieciowego.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami