Video: Gramy w Destiny 2 na PC

Kosmiczne 60 klatek na sekundę.

Beta Destiny 2 jest już aktywna na PC - od dzisiejszego wieczora każdy będzie mógł pobrać testową wersję za pośrednictwem aplikacji Battle.net firmy Blizzard.

W materiale prezentujemy rozgrywkę w trybach PvP, a także fragment misji fabularnej z efektownymi scenami. Przyglądamy się też dostępnym ustawieniom oraz opcjom.

Gramy w rozdzielczości 1080p przy wysokiej jakości efektów, tekstur i innych elementów oprawy. Na komputerze z kartą GTX 970 i procesorem i5 6600 przez cały czas utrzymujemy stabilne 60 klatek na sekundę.

Akcja Destiny 2 jest osadzona po wydarzeniach z pierwszej części, choć nie jest bezpośrednią kontynuacją głównego wątku. Opowieść związana jest z atakiem sił Kombinatu pod przywództwem niejakiego Ghaula na ostatnie miasto na Ziemi i znajdującą się w nim Wieżę - siedzibę Strażników.

Zobacz także: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Deweloperzy ze studia Bungie ujawnili liczbę lokacji, które odwiedzą gracze w Destiny 2 - to Ziemia, księżyce Tytan oraz Io, a także Nassus, czyli tajemniczy świat rasy Vex.

Destiny 2 ukaże się 6 września na konsolach, ale na PC zadebiutuje dopiero 24 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami