Zwiastun na premierę nietypowej bijatyki Absolver

Czas kung-fu.

Przedstawiciele Devolver Digital opublikowali dziś zwiastun gry Absolver. Materiał przypomina o jutrzejszej premierze nietypowej bijatyki, która trafi na PC i PlayStation 4.

Absolver to gra akcji stawiająca w roli głównej walkę wręcz. Nie zabraknie jednak broni białej i specjalnych mocy. Akcję obserwujemy w perspektywie TPP, zza pleców postaci i nieco w stylu For Honor. Celem jest pokonanie innych graczy i udowodnienie, że jesteśmy godni, by dołączyć do elitarnej grupy Absolvers.

W dowolnym momencie przełączymy się pomiędzy czterema stylami, które dodatkowo modyfikujemy za pomocą wybieranych łańcuchów combosów, nieco na wzór Remember Me.

Podczas eksploracji i zwiedzania świata - także w kooperacyjnym przeszukiwaniu podziemi - znajdujemy nie tylko elementy wyposażenia i dodatki kosmetyczne, ale także kolejne ciosy.

Podstawą są specjalne kryształy. Przenoszone na pasie, przejmują energię kinetyczną blokowanych uderzeń. Po pełnym naładowaniu pozwalają korzystać ze specjalnych mocy czy „przyzywać” broń białą.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami