Goku i Vegeta w formie SSJ Blue w trailerze bijatyki Dragon Ball FighterZ

Są też filmy z innymi postaciami.

Bandai Namco opublikowało kolejny zwiastun bijatyki Dragon Ball FighterZ. Nagranie przygotowane w związku z trwającymi targami Gamescom przedstawia potwierdzone niedawno postacie - Goku i Vegetę w formie SSJ Blue.

Wojownicy pojawią się w grze jako osobni bohaterowie, obok standardowych wersji obu przedstawicieli rasy Saiyan. Gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na produkcję, otrzymają wcześniejszy dostęp do wspomnianych podopiecznych.

Trailer - pokazujący fragmenty kilku walk - sugeruje, że postacie dysponują standardowym zestawem ciosów. Podobnie jak w serialu anime, Goku w stadium SSJ Blue potrafi użyć zwiększającej znacznie moc techniki Kaioken.

Jednocześnie opublikowano kilka filmów poświęconych innym postaciom, które trafią do produkcji - Androidowi 16, Piccolo oraz Trunksowi z przyszłości. Materiały przybliżają ataki poszczególnych wojowników.

To jednak nie wszystko, ponieważ Bandai Namco udostępniło również zapis prezentacji przeprowadzonej na Gamescomie. W trakcie trwającego nieco blisko 50 minut pokazu przedstawiono walki z udziałem różnych bohaterów.

„Dragon Ball FighterZ na chwilę obecną budzi niemal wyłącznie pozytywne wrażenia, choć do premiery jeszcze daleko, a minie też sporo czasu nim poznamy pełną listę postaci. W każdym razie, szykuje się spory hit nie tylko dla miłośników japońskiej kreskówki” - pisze Mateusz w swoich wrażeniach z dostępnej na niemieckich targach wczesnej wersji gry.

Dragon Ball FighterZ jest bijatyką zrealizowaną w konwencji 2.5D. Tytuł zaoferuje więc widok z perspektywy kamery umieszczonej z boku ekranu oraz trójwymiarowe modele postaci.

W produkcji pojawi się też tryb fabularny opowiadający o ataku tajemniczej armii składającej się z klonów Goku, Vegety i pozostałych bohaterów. Do tego wariant Party Match, czyli opcja sieciowa dla sześciu graczy, z pojedynkami w formacie „trzech na trzech”.

W dniach 16-17 września na PS4 i Xbox One twórcy przeprowadzą zamknięte testy gry, do których można się już zapisywać. W styczniu odbędzie się zaś kolejna beta, w której wezmą udział wszyscy zamawiający bijatykę przed premierą.

Dragon Ball FighterZ ukaże się w lutym 2018 roku, nie tylko na konsolach, ale też na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami