Final Fantasy 15 w nowym DLC łączy siły z Assassin's Creed

Stroje i festiwal.

Wśród twórców Final Fantasy 15 są chyba fani Assassin's Creed. Treści związane z popularną serią Ubisoftu pojawią się w japońskiej produkcji, w ramach darmowego rozszerzenia.

Wprowadzana zawartość pozostanie aktywna przez ograniczony czas: od czwartku, 31 sierpnia, do 31 stycznia przyszłego roku.

1
Noctis zmianie zawód z księcia na asasyna

Całość nazwano Assassin's Festival. Główny bohater Final Fantasy 15 - Noctis - może założyć charakterystyczny strój, z kapturem, szerokim pasem i sztyletami na plecach. Wygląda na to, że dla pozostałych członków drużyny także przygotowano nowy ubiór.

Nasza postać będzie nawet mogła skorzystać z szeregu umiejętności z katalogu asasynów, w tym z ataku z powietrza z ukrytym ostrzem. Zmienia się również metropolia Lestallum, gdzie trwa specjalny festiwal dla uczczenia zakonu morderców.

Jak sugeruje poniższy zwiastun, kostium Mistrza Asasynów odblokujemy poprzez pozyskanie Dream Egg podczas festiwalu Moogle Chocobo pod koniec sierpnia.

To nie pierwszy raz, gdy seria Final Fantasy wchodzi na tereny Assassin's Creed. Wierni fani mogą pamiętać, że Final Fantasy 13-2 otrzymało podobne kostiumy w ramach płatnego DLC. Treści szykowane dla FF15 wydają się jednak być bardziej rozbudowane - i darmowe.

Square Enix zasugerowało także, że wzięcie udziału w Assassin's Festival będzie nagradzane specjalnymi przedmiotami.

Nie jest obecnie jasne, czy nowe atrakcje trafią także do planowanej wersji PC. Jest to jednak mało prawdopodobne, skoro festiwal trwa tylko 31 stycznia, a odsłona na komputery osobiste - choć potwierdzona oficjalnie - nie ma jeszcze konkretnej daty premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami