Przemyt - kolejna duża aktualizacja GTA Online stawia na samoloty

Premiera we wtorek.

GTA Online otrzymuje mniejsze aktualizacje co tydzień, lecz regularnie pojawiają się też większe dodatki - kolejne darmowe rozszerzenie, zatytułowane Przemyt, ukaże się we wtorek, 29 sierpnia.

Co interesujące, nowe treści nawiązują do jednego z zapomnianych klasyków Rockstara, czyli do Smuggler's Run, wydanego w 2000 roku na PS2.

W tej produkcji wcielaliśmy się w przemytnika korzystającego z pustynnych łazików, samochodów rajdowych czy pojazdów wojskowych. Podobnie będzie w najnowszej aktualizacji GTA Online, choć ta stawia bardziej na transport lotniczy.

1
2

Darmowe DLC „otwiera korytarze powietrzne nad Los Santos i hrabstwem Blaine, a także udostępnia wiele okazji zarobkowych i wprowadza nowe samoloty, śmigłowce czy ultralighty. Można nimi transportować nielegalny towar i na nowe sposoby likwidować konkurencyjne gangi” - czytamy w opisie.

Twórcy szykują nowe statki powietrzne, które będziemy mogli dodatkowo modyfikować. Do przechowania sprzętu przydadzą się ogromne hangary, które funkcjonują także jak bazy wypadowe podczas przemytniczych misji.

„Działalność koordynuje Nerwowy Ron, a wspomaga go mechanik Charlie, który dobrze zaopiekuje się każdą kolekcją egzotycznych samolotów” - wyjaśnia Rockstar.

To wszystko już w najbliższy wtorek. Jednocześnie deweloperzy opisali jedną z nowości, która zadebiutuje jesienią i wydaje się być żywcem przeniesiona z The Crew 2.

Wyścigi w GTA Online przejdą bowiem kolejną transformację, dzięki torom, które wymagają poruszania się w powietrzu, na wodzie i lądzie - specjalne punkty kontrolne błyskawicznie zmienią klasę pojazdu.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami