Dodatek Bastard's Wound do Tyranny z datą premiery

Powrót do bycia złym.

Paradox Interactive ogłosiło, że rozszerzenie Bastard's Wound do Tyranny zadebiutuje w przyszłym miesiącu - premiera 7 września. Cenę ustalono na 15 euro (ok. 65 zł).

Dodatek przenosi akcję tej izometrycznej gry RPG w klasycznym stylu do regionu o tej samej nazwie, oferując „nowe zadania i ludzi do zamordowania, zdradzenia lub zaprzyjaźnienia”.

1
Bastard's Wound

Poza zaprowadzeniem porządku Kyrosa w nowym zakątku Terratusa, poznamy także detale na temat przeszłości naszych towarzyszy.

„Dowiedz się więcej o historii i osobowości Zwrotki, Barika oraz Lantry'ego dzięki nowym zadaniom oraz interakcjom i zyskaj ich lojalność lub wrogość. Zobacz jak Barik prezentuje się bez zbroi!” - czytamy w opisie.

Akcja skoncentruje się w okolicach ukrytego obozowiska uchodźców i ponownie nie zabraknie trudnych wyborów moralnych do podjęcia.

Jednocześnie 7 września twórcy opublikują także darmową aktualizację, wprowadzającą więcej głosów postaci, ale także rozszerzony trzeci akt, z nowym zakończeniem włącznie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami