Cities: Skylines otrzyma ekologiczny dodatek Green Cities

Premiera w tym roku.

Paradox Interactive kontynuuje kontrowersyjną tradycję zalewania swoich produkcji DLC. Cities: Skylines dopiero co otrzymało rozszerzenie z koncertami, a już zapowiedziano kolejny pakiet.

Dodatek Green Cities - to o nim mowa - będzie jednak większy od wydanego tydzień temu Concerts. Jak sugeruje samy tytuł, otrzymamy treści związane z ekologią.

1
Zielone miasto

Premiera jeszcze w tym roku, na PC (Windows, Mac, Linux). Cenę ustalono na 12,99 euro (ok. 56 zł).

Rozszerzenie wprowadzi sklepy z organiczną żywnością, pojazdy elektryczne, a także szereg usług przeznaczonych do redukcji zanieczyszczeń czy hałasu w naszych miastach.

Łącznie twórcy mówią o 350 elementach. Są też nowe parki, oszczędne budynki, specjalistyczne strefy miejskie, kolejne scenariusze, dekrety i prawa do wprowadzenia w życie, a nawet monument.

Jak zawsze w przypadku rozszerzeń do Cities: Skylines, jednocześnie ukaże się także darmowa aktualizacja. Doda elektryczne samochody, modyfikowanie dróg, więcej parków i drzew czy zmiany w systemie odpowiedzialnym za symulację hałasu w mieście.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami