Polskie Serial Cleaner może doczekać się ekranizacji

Jako film lub serial.

Polskie studio iFun4all poinformowało o rozpoczęciu współpracy z hollywoodzką firmą DJ2 Entertainment. Celem jest produkcja kinowa lub serial na bazie gry Serial Cleaner.

„Firma DJ2 Entertainment, zainspirowana klimatem, bohaterem i stylistyką gry będzie poszukiwała chętnych do stworzenia i sfinansowania ekranizacji tego projektu oraz podejmie się skompletowania obsady” - napisano w komunikacie.

1
Sprzątania na wakacjach

W tej „dynamicznej skradance” wcielamy się w rolę specjalisty od brudnej roboty, który „sprząta” miejsce zbrodni. Zadaniem jest przechwycenie dowodów oraz odzyskanie pozostawionych na miejscu ciał oraz ukrycie ich w bagażniku samochodu. Wszystko to w obecności policji.

„Jesteśmy dumni z możliwości pracy z DJ2 Entertainment. Bardzo się cieszę, że nasza produkcja krótko po swojej premierze została zauważona przez znanego i liczącego się w branży producenta” - komentuje prezes iFun4all, Michał Mielcarek.

DJ2 Entertainment nie stroni od podobnych projektów i obecnie prowadzi także prace nad adaptacjami Life is Strange, Sleeping Dogs oraz Little Nightmares.

„DJ2 uznało, że Serial Cleaner to gotowy temat na ekranizację. Podoba im się zaproponowana przez nas stylistyka utrzymana w estetyce lat 70. XX wieku. Cieszę się, że naszą produkcją wpisujemy się w rosnący w siłę trend krzyżowania się gier wideo z filmem” - dodaje Mielcarek.

Gra debiutowała w połowie lipca, na PC, PS4 i Xbox One.

Opowieść o przygodach Boba C. Leanera przedstawiona jest z lekkim przymrużeniem oka i dużą dozą groteski, jednak w trakcie rozgrywki musimy uważać co robimy, gdyż bardzo łatwo o porażkę.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami