Jeszcze jeden trailer Assassin's Creed Origins z Gamescomu

Zarys fabuły.

Ubisoft zaprezentował pierwszy trailer Assassin's Creed Origins na targach Gamescom podczas prezentacji Microsoftu, lecz ciekawszy materiał - z zarysem fabuły - zachowano na później.

Drugi zwiastun, zatytułowany „Gra o władzę” opowiada o konflikcie, który stanie się tłem dla najnowszej produkcji: rywalizuje młoda Kleopatra, Juliusz Cezar oraz faraon Ptolemeusz XIII.

1
Gra zaoferuje przeróżne widoki

Gdzieś pomiędzy wielkimi armiami i znanymi postaciami operuje także nasz bohater - Bayek. Jak na serię przystało, na pewno niejednokrotnie wpłyniemy na historyczne wydarzenia.

Wspomniany Ptolemeusz XIII chce objąć kontrolę nad regionem, lecz jest podobno tylko marionetką i nikt nie wie, kto pociąga za sznurki. Zgadujemy, że mowa o początkach frakcji templariuszów.

Przebywająca na wygnaniu Kleopatra przegnie przejąć władzę i wydaje się, że to właśnie po jej stronie staną gracze, eliminując z drogi wszelkie przeszkody.

Warto zauważyć, że choć poniższy materiał wideo okraszono polskim dubbingiem, to Assassin's Creed Origins ukaże się w wersji kinowej, z napisami.

Assassin's Creed Origins jest wnoszącą najwięcej nowości odsłoną cyklu od wielu lat. Deweloperzy postanowili postawić na więcej niż tylko lekką ewolucję.

Walka została wyraźnie przeprojektowana. Nie wystarczy już głównie trzymać aktywnego bloku i wykonywać kontrataki. Potyczki przypominają nieco starcia z cyklu Dark Souls - choć oczywiście nie są tak wymagające, a bohater nie zginie po jednym uderzeniu.

Gra debiutuje 27 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami