Dragon Ball FighterZ debiutuje w lutym przyszłego roku

Pierwsze spojrzenie na fabułę.

Bandai Namco ujawniło pierwsze spojrzenie na tryb fabularny w bijatyce Dragon Ball FighterZ i potwierdziło, że produkcja ukaże się w lutym przyszłego roku.

Poniższy materiał wideo przygotowany przez studio Arc System Works oferuje sporo ujęć walki oraz wysokiej jakości przerywniki - należy chyba przyznać, że graficy wykonali świetną robotę.

1
Aż przypomina się RTL7

W akcji widzimy Androidy o numerach od 16 do 18, a jest także Krillin oraz Piccolo, znany lepiej pod pseudonimem artystycznym Szatan Serduszko.

„Po wskrzeszeniu Androida 16 i inwazji wojsk tajemniczej armii, super-wojownicy zaczynają upadać. Co się dzieje?" - czytamy w opisie opowieści.

Jest też spojrzenie na tryb Party Match, czyli nowy tryb sieciowy dla sześciu graczy, z pojedynkami w formacie „trzech na trzech".

Wydawca przypomina, że dzisiaj wystartują zapisy do zamkniętych testów wersji beta, które odbędą się w dniach 16 - 17 września. Sprawdzimy tryb sieciowy i jedenaście postaci: SS Goku, SS Vegeta, SS nastoletni Gohan, Cell, Majin Buu, Frieza (ostatnia forma), Trunks z przyszłości, Piccolo, Krillin, Android 18 oraz Android 16.

Otwarte testy odbędą się w styczniu, już dla wszystkich posiadaczy zamówień przedpremierowych. Innym bonusem do preorderów będą postacie SSGSS Goku oraz SSGSS Vegeta.

Dragon Ball FighterZ ukaże się w lutym przyszłego roku na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami