Powstaje Attack on Titan 2

Sequel gry akcji na licencji popularnego anime.

Koei Tecmo ogłosiło, że studio Omega Force pracuje obecnie nad grą akcji Attack on Titan 2, sequelem produkcji na licencji popularnego anime.

Pierwsza część debiutowała w sierpniu ubiegłego roku na PC, PS4 i Xbox One.

„Bazując na dynamicznej akcji, z której cykl słynie, dodając do tego mnóstwo nowych systemów rozgrywki, ekscytujący sequel ukaże się na początku przyszłego roku” - napisano w informacji prasowej.

Twórcy zapewniają, że gracze raz jeszcze przywdzieją specjalny ekwipunek - Omni-Directional Manoeuver Gear - w celu powstrzymania ataków tytułowych tytanów.

To obecnie wszystkie znane szczegóły. Więcej detali na temat platform docelowych i fabuły poznamy podobno „w nadchodzących tygodniach”.

Fabuła „jedynki” koncentrowała się na pierwszym sezonie anime „Attack on Titan”, odtwarzając wiele z charakterystycznych scen i oferując szereg znanych postaci. Trójka głównych bohaterów ocalała po ataku tytanów postanawiła dołączyć do jednostki Scout Regiment, planując pomścić znajomych.

Dzięki specjalnej umiejętności jednej z postaci graliśmy także jako tytan, samemu siejąc zniszczenie i pożogę. Produkcja zebrała całkiem ciepłe oceny - serwis Metacritic wskazuje na niemal 80 procent na PC i PS4.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami