Nowy zwiastun Need for Speed Payback to reklama BMW M5

Jest też policja.

Electronic Arts połączyło prezentację Need for Speed Payback na targach Gamescom z ujawnieniem nowego modelu prawdziwego BMW - M5.

Poza wysokobudżetową reklamówką ujawniono także nieco bardziej standardowy fragment gameplayu (choć nadal z BMW M5 w roli głównej). Tutaj akcja koncentruje się już na rywalizacji z policją.

Musimy uważać na klasyczne kolczatki, ale stróże prawa mają także bardziej zaawansowane gadżety i pojazdy, w tym opancerzoną furgonetkę czy pociski EMP.

Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley, czyli fikcyjnym odpowiedniku Las Vegas. Gracze wcielą się w trzy postacie, zjednoczone w walce z Familią - niebezpiecznym kartelem kontrolującym miejskie kasyna, przestępców i policjantów.

Need for Speed Payback zadebiutuje 10 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Abonenci EA Access oraz Origin Access będą mogli sprawdzić tytuł przez 10 godzin od 2 listopada.

Wspominana trójka to rajdowiec Tyler, showman Mac oraz Jess, specjalizująca się w ucieczkach przed stróżami prawa. Do tego pięć klas pojazdów: wyścig, drift, teren, drag i ucieczka.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami