Destiny 2 ma już oficjalny zwiastun premierowy

Choć debiut we wrześniu.

Do premiery sieciowej strzelanki Destiny 2 zostały jeszcze ponad dwa tygodnie, lecz firmy Activision i Bungie już teraz opublikowały zwiastun premierowy produkcji.

Obserwujemy animowany materiał wideo, prezentujący podstawowe założenia fabuły: atak sił Kombinatu (w oryginale: Cabal) pod przywództwem niejakiego Ghaula na samotny bastion ludzkości, czyli ostatnie miasto na Ziemi i znajdującą się w nim Wieżę.

1
Sympatyczny jegomość

Podczas głównego wątku fabularnego gracze - jako Strażnicy, czyli obrońcy Ziemi - zajmą się więc na początku zmaganiami podczas pierwszej inwazji, a później - po porażce - wyruszą w podróż, by zyskać doświadczenie, wyposażenie i sojuszników do ostatecznej walki z Kombinatem.

W Destiny 2 odwiedzimy między innymi Ziemię, księżyce Tytan oraz Io, a także Nassus, czyli tajemniczy świat rasy Vex.

Zwiastun oferuje także szerszy rzut ucha na polski dubbing, którego zabrakło w pierwszej odsłonie serii.

Destiny 2 ukaże się 8 września. Gra trafi na PlayStation 4 i Xbox One. Nieco później - 24 października - tytuł zostanie wprowadzony także na PC. To o tyle ważne, że pierwsza część nie była dostępna na komputerach. Twórcy nie przygotowują wersji na PS3 i X360.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami