Battlefield 1 otrzyma nowy tryb rozgrywki - Incursions

Starcia na mniejszą skalę.

Podczas zorganizowanej przez Electronic Arts prezentacji poprzedzającej targi Gamescom studio DICE ujawniło Incursions - nowy tryb rozgrywki do Battlefield 1.

We wrześniu rozpoczną się zamknięte testy alpha wariantu. Aby móc sprawdzić wczesną wersję opcji, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej cyklu.

Darmowy dla wszystkich zainteresowanych tryb zaprojektowano z myślą o mniejszych i intensywniejszych potyczkach. W starciach - toczonych na mniej obszernych mapach - wezmą udział dwie drużyny składające się z pięciu graczy.

Na potrzeby Incursions twórcy odświeżyli nieco system wyników. Autorzy podkreślają, że ważny będzie każdy zdobywany punkt. Pojawią się także pojazdy, które mogą mieć duży wpływ na ostateczny rezultat potyczek.

Przed rozpoczęciem meczu każdy z graczy stanie przed koniecznością wyboru określonej klasy. To może oznaczać, że podczas zabawy nie pojawi się możliwość zmiany typu postaci. Uczestnicy zmagań awansują też na wyższe rangi, odblokowując lepsze bronie i umiejętności.

W trakcie konferencji Electronic Arts deweloperzy ze studia DICE pokazali również Tsaritsyn - jedną z lokacji, które wprowadzi dodatek W imię cara. Na mapie rozegrano przykładowe starcie w wariancie Podboju.

Jednocześnie poinformowano, że dzisiaj do sprzedaży trafiło kompletne wydanie Battlefield 1. W skład edycji o nazwie Rewolucja poza podstawową wersją produkcji wchodzi usługa Premium, która gwarantuje dostęp do czterech rozszerzeń do gry.

Zestaw zadebiutował na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami