Jurassic World Evolution pozwoli zbudować własny park jurajski

Na PC, PS4 i Xbox One.

Studio Frontier Developments - twórcy Planet Coaster oraz Elite: Dangerous - zapowiedziało swój kolejny projekt, zatytułowany Jurassic World Evolution.

Produkcja czerpie bardziej z Planet Coaster, oferując możliwość zbudowania własnego parku rozrywki z dinozaurami. Premiera latem przyszłego roku.

Okres debiutu zapewne nie jest przypadkowy - w czerwcu 2018 roku na ekrany kin wchodzi film „Jurassic World: Fallen Kingdom”.

Jurassic World Evolution pozwoli zabudować wyspę Nublar, ale także pozostałe wysepki archipelagu. Gracze zajmą się hodowaniem nowych gatunków dinozaurów i budowaniem innych atrakcji, ale także nieco bardziej „ofensywnych” zabudowań, jeśli nasze gady zbytnio się „rozkręcą” i zaczną zjadać odwiedzających.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością przeniesienia ponad piętnastu lat doświadczenia w gatunku gier opowiadających o zarządzaniu i symulacją do licencji, która pozostaje dla nas wszystkich inspiracją” - komentuje Jonny Watts z Frontier Developments.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami