Spintires: MudRunner - nadjeżdża rozbudowane wydanie symulatora

Także na konsole.

Nietypowy symulator samochodów ciężarowych w trudnym terenie - Spintires - okazał się być świetną zabawą, choć jego rozwój spowolniły przeróżne problemy i konflikty. Teraz zapowiedziano nowe wydanie, zatytułowane Spintires: MudRunner.

Nowa produkcja zmierza już nie tylko na PC, ale także na PS4 i Xbox One. Wydawcą jest Focus Home Interactive. Premiera jeszcze w październiku.

1
UAZ twardszy niż głaz

Trudno mówić o sequelu, ponieważ wydawca zapewnia, że mamy do czynienia z „ostateczną wersją milionowego hitu, Spintires”. Kluczowy wydaje się więc być fakt, że otrzymujemy konwersje na konsole.

Sytuacja jest jednak dość skomplikowana, ponieważ posiadacze Spintires będą musieli kupić Spintires: MudRunner osobno, choć mogą liczyć na 50 procent zniżki, jeśli posiadają pierwowzór na Steamie.

Wygląda na to, że nie zabraknie nowości. Na oficjalnej stronie mowa o kolejnej, szóstej mapie, aż 13. nowych pojazdach terenowych (co daje łącznie 19 aut), osobnych wyzwaniach, a także o przeprojektowanej grafice i zaawansowanym systemie symulacji fizyki.

Do tego nowy tryb rozgrywki dla osób poszukujących większego poziomu trudności, a także kooperacja dla czterech graczy i wsparcie dla modów - na PC.

Focus Home Interactive zapewnia, że współpracuje z Saber Interactive, a więc z twórcami gry, a nie z Oovee Game Studios, czyli wydawcą oryginalnej wersji. Sytuacja jest skomplikowana, ale stąd najpewniej wynika podział na Spintires: MudRunner i samo Spintires, które - chyba - pozostanie w sprzedaży.

W Polsce pojawią się też wersje pudełkowe, z sugerowanymi cenami na poziomie 159 zł (PS4, Xbox One) oraz 79 zł (PC).

Więc o trudnych losach gry przeczytać można w naszym artykule z ubiegłego roku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami