Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom z trailerem z okazji targów Gamescom

Cut-scenki i odrobina walki.

Przedstawiciele Level 5 oraz Bandai Namco opublikowali nowy zwiastun gry Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom. Materiał przygotowano z okazji zbliżających się targów Gamescom.

Trailer nie jest długi, ale składa się w dużej mierze z nieprezentowanych wcześniej scen. Głównie fragmentów przerywników filmowych, choć znalazło się też parę scen z pola bitwy.

Główny bohater sequela to Evan Pettiwhisker Tildrum - obalony monarcha, który z pomocą wiernych towarzyszy postara się odzyskać władzę i zaprowadzić porządek w królestwie.

Akcja osadzona jest ponad sto lat po wydarzeniach z Ni no Kuni, a twórcy zapewniają, że znajomość poprzedniej gry nie jest wymagana.

Największą zmianą w stosunku do oryginału jest zmodyfikowany system potyczek. Starcia bardziej przypominają teraz walkę z gier akcji, zniknął nacisk na wykorzystywanie magicznych stworków - choć też pojawiają się i są istotne w boju.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom ukaże się 1 lutego na PC i PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami