Konflikt z Ultronem Sigmą w nowym zwiastunie Marvel vs. Capcom: Infinite

Walka o kamienie nieskończoności.

Capcom opublikował kolejny zwiastun bijatyki Marvel vs. Capcom: Infinite. Nagranie koncentruje się na historii, którą przedstawi produkcja.

W kampanii fabularnej gracze stawią czoła Ultronowi Sigmie, który narodził się z połączenia Ultrona z uniwersum Marvela oraz Sigmy z serii Mega Man X. Istota chce zdobyć kamienie nieskończoności - artefakty o ogromnej mocy.

01
Ultron Sigma jest głównym przeciwnikiem w kampanii fabularnej

Za pomocą dwóch postać zdołała zespawać ze sobą światy komiksów oraz gier firmy Capcom. Pragnie jednak wejść w posiadanie jeszcze większej potęgi, w związku z czym szuka pozostałych klejnotów.

Pewną rolę w opowieści odegra również zaprezentowany jakiś czas temu Jedah Dohma. Demon znany z cyklu Darkstalkers wraz z sojusznikami stara się stworzyć potężnego symbiota.

Zwiastun sugeruje też, że bohaterowie zdecydują się na współpracę z Thanosem. Połączenie sił z kosmicznym złoczyńcą jednak najwyraźniej doprowadzi do konfliktu między Kapitanem Ameryką i Iron-Manem.

Jednocześnie Capcom ogłosił, że podczas tegorocznego Gamescomu zaprezentuje nowe informacje na temat gry. Nie zabraknie fragmentów rozgrywki z udziałem ujawnionych niedawno wojowników, czyli Dormammu, Firebranda, Ghost Ridera i wspomnianego Jedah.

Tytuł to bijatyka 2D, w której gracz wybiera przed rozpoczęciem pojedynku nie jednego, a dwóch podopiecznych, których może swobodnie wymieniać i wykorzystywać do pomocy w trakcie meczu. W poprzedniej odsłonie twórcy pozwalali używać aż trzech bohaterów.

Gra zaoferuje łącznie 30 postaci. Wśród dotychczas potwierdzonych bohaterów są między innymi Frank West, Haggar, Nemesis, Chun-Li, Strider, Ryu, Chris Redfield, Spider-Man, Thor, Kapitan Marvel i Hulk.

Marvel vs. Capcom: Infinite zadebiutuje 19 września na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami