Uncharted 4 otrzyma DLC związane z Zaginionym Dziedzictwem

Postać, skórki i inne.

W przyszłym tygodniu - 22 sierpnia - do sprzedaży w Ameryce Północnej trafi samodzielne rozszerzenie Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, ale tego samego dnia pewne nowości otrzyma także podstawowe Uncharted 4.

Uncharted 4: Kres Złodzieja ukazało się ponad rok temu, lecz nadal cieszy się sporym zainteresowaniem, zwłaszcza w trybie sieciowej rywalizacji.

1
Drake też już zwisał

Właśnie multiplayer wzbogaci się o nowe treści, inspirowane Zaginionym Dziedzictwem: postać Asava, który jest głównym przeciwnikiem w dodatku, a także skórki dla Chloe i Nadine, z wyglądem nawiązującym do rozszerzenia.

Do tego kolejny tryb rozgrywki - kooperacyjne Survival Arena. Wariacja na temat opcji Survival wprowadza „ponad sto nowych fal” przeciwników, z nowymi typami wrogów, modyfikatorami rozgrywek i nagrodami za sukcesy.

Jak informowano już wcześniej, osoby decydujące się na zakup Uncharted: Zaginione Dziedzictwo otrzymają jednocześnie tryb wieloosobowy z Uncharted 4: Kres Złodzieja, nawet jeśli nie kupili „podstawki”. Posiadacze obu gier będą rywalizowali na tych samych serwerach.

Akcja Uncharted: Zaginione Dziedzictwo toczy się po wydarzeniach z czwartej odsłony serii, choć nie jest bezpośrednio związana ze wspomnianym tytułem. Chloe i Nadine trafią do Indii, by odnaleźć starożytny artefakt zwany klem Ganeśi.

Zobacz: Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - Poradnik, Solucja

Gra zaoferuje nieco krótszą przygodę niż dotychczasowe części. Twórcy obiecują jednak, że pojawi się mnóstwo znajdziek do zebrania oraz zagadek do rozwiązania. W planach jest też „największy etap w historii cyklu”.

Rozszerzenie debiutuje w Europie już 23 sierpnia, tylko na PS4.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami