Trailer Destiny 2 w wersji PC przypomina o testach beta

Materiał w 4K.

Studio Bungie przygotowało - we współpracy z Nvidią - kolejny zwiastun sieciowej strzelanki Destiny 2 na PC, przypominając o przyszłotygodniowych testach wersji beta na komputerach osobistych.

Testy beta na PC rozpoczynają się 28 sierpnia dla uczestników „programu wczesnego dostępu” (czyli dla posiadaczy preorderów), a dla pozostałych graczy potrwają od 29 do 31 sierpnia.

1
Rewolwerowiec

Gracze będą mogli sprawdzić otwierającą grę Destiny 2 misję „Powrót do domu” (Homecoming), kooperacyjny scenariusz „Odwrócona Iglica” (Inverted Spire), a także tryb multiplayer z dwoma mapami.

Jeśli o sieciowej rywalizacji mowa, to posiadacze PS4 i Xbox One grali w lokacji Midtown, ale na komputerach osobistych odwiedzimy za to zupełnie nową miejscówkę, Javelin-4. Midtown nadal będzie dostępne, w trybie Countdown.

Beta Destiny 2 na PC „obsługuje rozdzielczość 4K, nie ma limitu wyświetlanych klatek, posiada pełen zestaw ustawień graficznych, w pełni wspiera klawiatury i myszy oraz obsługuje monitory z proporcjami ekranu 21:9” - zapewnia Nvidia.

Zobacz: Destiny 2 - premiera i najważniejsze informacje

Wersja na komputery osobiste otrzyma także szereg innych zmian i modyfikacji, wprowadzonych po części na bazie głosów graczy po testach konsolowych. Mowa głównie o krytykowanych zasobach amunicji i zbyt długim ładowaniu umiejętności super.

Usunięto również usterkę z szybującymi Warlockami oraz nieskończonymi granatami. Ten rodzaj wyposażenia otrzyma także wyższe obrażenia.

Pełna wersja Destiny 2 ukaże się 6 września na PS4 i Xbox One oraz 24 października na PC.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami