Aktualizacja GTA Online dodaje kolejny supersamochód

Oraz szereg przecen.

Cotygodniowa aktualizacja trybu GTA Online do Grand Theft Auto 5 wprowadza kolejny supersamochód oraz - tradycyjnie - szereg zniżek i promocji w różnych trybach.

Nowy pojazd to Ocelot XA-21, z hybrydowym silnikiem i imponującą ceną, ustaloną na 2,375 mln wirtualnych dolarów - tylko w salonach Legendary Motorsport.

1
Ocelot XA-21

Samochód nie jest może najszybszy w ofercie, ale dysponuje napędem na cztery koła, co poprawia przyśpieszenie, przyczepność na różnych nawierzchniach oraz zwrotność.

Pozostałe nowości we wczorajszej aktualizacji to podwójna gotówka i punkty reputacji w trybach Sumo i Oprawca oraz przy sprzedaży zasobów z wytwórni uzbrojenia.

Co więcej, na tych, którzy kończą dowolną misję sprzedaży zasobów z wytwórni uzbrojenia, od teraz do 21 sierpnia, czeka koszulka - Czarna Coil.

Zainteresowani rozpoczęciem przemytniczej kariery mogą za to o 25 procent taniej kupić Bunkier na drodze 68. Podobne przecena dotyczy HVY BWP, naczepy przeciwlotniczej Vom Feuer, JoBuilt Phantom Wedge, Mammotha Hydra oraz Buckingham Valkyrie.

Jest też 25 proc. zniżki na wszelkie tatuaże i ubrania z aktualizacji Dozbrojenie.

Wszystkie przeceny obowiązują do 21 sierpnia, podobnie jak dodatkowe nagrody w wyścigu premium „Spadek II” i w próbie czasowej „Dolina Tongva”.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami