Platformowe Deadlight dostępne za darmo na GOG.com

Do środy.

Postapokaliptyczna platformówka Deadlight jest obecnie dostępna za darmo w sklepie GOG.com, w rozbudowanej wersji Director's Cut.

Warto się pośpieszyć, ponieważ oferta obowiązuje tylko do najbliższej środy, 16 sierpnia, do godziny 15:00.

1
Bohater Deadlight

Wszystko to dzięki promocji Pinata Madness, w ramach której przeceniono także mnóstwo innych tytułów, a za 11,19 zł możemy także kupić tajemniczą produkcję.

Deadlight to wydana w 2012 roku platformówka przedstawiająca apokalipsę zombie. Gracze wcielają się w Randalla Wayne'a, który stara się przetrwać w niesprzyjających warunkach. Rozgrywka łączy elementy logiczne i zręcznościowe.

Wydanie Director's Cut przeniosło tytuł na współczesne konsole, ale dodało także nowe animacje, usprawnione sterowanie, wyższe rozdzielczości oraz nowy tryb - Survival Arena.

Jak sama nazwa wskazuje, w tym ostatnim celem jest odpieranie ataków kolejnych fal zombie. Podatne na destrukcję otoczenie oferuje więcej opcji taktycznych, ale zniszczone ściany odsłaniają także przydatne sekrety.

Kluczowe jest zbieranie rozrzuconych na mapie znajdziek, takich jak apteczki, dodatkowe bronie i amunicja. Arsenał został powiększony, między innymi o koktajle Mołotowa czy karabiny: maszynowy i snajperski.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami