Agents of Mayhem zbiera mieszane oceny - przegląd recenzji

Gra twórców Saints Row.

Strzelanka Agents of Mayhem od twórców Saints Row zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych. Gracze w Europie muszą poczekać do piątku, ale są już pierwsze recenzje, które nie rysują raczej przejrzystego obrazu.

Najbardziej rozczarowany jest chyba GameSpot, który pisze o „nieciekawych postaciach, przekleństwach mających uchodzić za poczucie humoru, monotonnych, powtarzających się misjach”, a także o licznych błędach i problemach technicznych.

1
Chyba wolimy Saints Row

Niewiele wyżej plasuje się recenzja serwisu Polygon. Autor uważa tutaj, że Agents of Mayhem desperacko stara się sprawić, by gracz po prostu dobrze się bawił, lecz produkcja jest „depresyjnie niezdolna” do zrealizowania takiego założenia.

To jednak - jak się wydaje - wyjątki od reguły, ponieważ większość zachodnich serwisów stawia na standardowe oceny neutralne, które mówią bardzo niewiele, a więc na siódemki i ósemki.

IGN zapewnia, że tytuł przemówi do fanów kreskówek i filmów akcji z lat 80. i 90., a do tego jest także interesujący arsenał broni i gadżetów. Destructoid narzeka na błędy techniczne i powtarza argument o kreskówkach, a Game Informer chwali wartką akcję, pomimo nudnego miejsca akcji.

Akcja strzelanki toczy się w uniwersum Saints Row, tyle że w alternatywnym, powstałym w wyniku jednego z zakończeń dodatku Gat Out of Hell do czwartej odsłony cyklu. W tym świecie członkowie gangu świętych zostali stróżami prawa. Oczywiście nie zabraknie znajomych bohaterów.

Wcielimy się w tytułowych agentów organizacji M.A.Y.H.E.M, których zadaniem jest powstrzymanie zagrażających światu złoczyńców i kryminalistów.

Poniżej zbiór ocen w wybranych serwisach:

Nasza recenzja wkrótce. Agents of Mayhem debiutuje w Europie już 18 sierpnia, na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami