Battlefield 1 dostępny do pobrania dla abonentów Origin i EA Access

Bez dodatkowych opłat.

Po Titanfall 2 w ubiegłym tygodniu, także strzelanka Battlefield 1 jest od teraz dostępna do pobrania bez dodatkowych opłat dla abonentów usług Origin i EA Access.

Electronic Arts powoli uzupełnia więc „skarbiec” o kolejne produkcje, realizując też zapowiedziane już pozycje na lato i jesień tego roku. W planach jest jeszcze trwający 10 godzin okres próbny FIFA 18, od 21 września.

1
Battlefield 1

Osoby korzystające z Origin Access mogą do końca września liczyć także na The Sims 4 w cyfrowej edycji specjalnej, przygodowe Oxenfree i kosmiczne Rebel Galaxy.

Dla posiadaczy Xbox One przygotowywany jest okres próbny w trzech grach sportowych - Madden NFL 18, NHL 18 i NBA Live 18. Pierwsze dwa pojawią się - odpowiednio - 17 sierpnia i 7 września.

EA Access oraz Origin Access to bliźniacze usługi, w ramach których osoby opłacające miesięczny abonament w wysokości 15 zł otrzymują dostęp do stale powiększanego katalogu gier.

Obecnie obie subskrypcje obejmują między innymi pierwsze Titanfall, Dragon Age: Inkwizycja, Battlefield 4, Need for Speed, szereg innych produkcji sportowych od EA Sports, czy - najważniejsze - Peggle.

To nie wszystko - abonenci otrzymują również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą zagrać w nowe tytuły kilka dni przed premierą, jak było choćby z Mass Effect: Andromeda.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami