Nowy zwiastun Destiny 2 skupia się na rywalizacji sieciowej

Starcia z innymi graczami w Tyglu.

Activision i Bungie opublikowały nowy trailer Destiny 2. Nagranie koncentruje się na rywalizacji wieloosobowej, w ramach której zmierzymy się z innymi graczami.

W zwiastunie zaprezentowano fragmenty kilku różnych starć. Jest także spojrzenie na kilka klas postaci, które pojawią się w produkcji - zwinnego Huntera (Łowcę), leczącego towarzyszy Warlocka (Czarownika) i koncentrującego się na obronie Titana (Tytana).

01
Poszczególne klasy postaci zaoferują różne zdolności

Podobnie jak w poprzedniej części, rywalizacja w Destiny 2 odbędzie się w Crucible, które w polskiej wersji językowej określane jest mianem Tygla. W starciach wezmą udział dwie drużyny składające się z maksymalnie czterech osób.

Twórcy przygotowują kilka wariantów rozgrywki. W ramach zorganizowanej w lipcu na konsolach bety można było sprawdzić dwa - Countdown i Control.

W pierwszym z wymienionych trybów zadaniem atakujących jest zdetonowanie bomby w wyznaczonym punkcie, zaś obrońcy muszą nie dopuścić do wybuchu. Natomiast w drugim gracze walczą o kontrolę nad określonymi punktami na mapie.

Poszczególne starcia odbędą się na planszach osadzonych na czterech światach - planetach Ziemia i Nessus oraz księżycach Tytan i Io.

Jeszcze w tym miesiącu szansę zapoznania się z wczesną wersją Destiny 2 otrzymają posiadacze PC. Na wspomnianej platformie testy wystartują 28 sierpnia, oferując taką samą zawartość, jak w przypadku konsolowej bety. Nowością będzie dodatkowa lokacja dla trybu Coundtown - Javelin-4.

Pełna odsłona Destiny 2 zadebiutuje 6 września na PS4 i Xbox One. Edycja komputerowa ukaże się dopiero 24 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami