Nowy gameplay z Assassin's Creed Origins zapewnia 18 minut akcji

Piramidalna misja.

Serwis IGN opublikował nowy gameplay z Assassin's Creed Origins, prezentując - w odróżnieniu od wielu materiałów po targach E3 - całkiem nową misję w wirtualnym Egipcie.

Jak zapewnia komentujący akcję reżyser Ashraf ismail, mamy do czynienia z jedną z dłuższych misji pobocznych, umiejscowioną nieopodal wielkich piramid w Gizie, w połowie głównej linii fabularnej.

1
Pod piramidą

Główny bohater spotka obrabowanego geografa, który prosi o pomoc w znalezieniu napastnika oraz w odszukaniu zagubionych notatek. Przeszukujemy więc okoliczne ruiny i struktury w poszukiwaniu wskazówek.

Wkrótce potem trafiamy do wnętrza piramidy, co jest także okazją na zaprezentowanie systemu ekwipunku i różnych jakości wyposażenia.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - premiera i najważniejsze informacje

Następnie trop prowadzi grającego do obozu bandytów, gdzie widzimy systemy walki - skrytej i bezpośredniej, a także pod osłoną burzy piaskowej.

Assassin's Creed Origins debiutuje 27 października na PC, PS4 i Xbox One.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

Historia produkcji rozgrywa się w I wieku przed naszą erą na terenach Egiptu i opowiada o początkach zakonu Asasynów. Bohaterem gry jest Bayek z Siwy - oazy położonej niedaleko współczesnej granicy z Libią.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami