Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds - premiera 7 listopada

Jest też nowy trailer.

Sony poinformowało, że rozszerzenie The Frozen Wilds do gry akcji Horizon Zero Dawn zadebiutuje 7 listopada tego roku, czyli - miejmy nadzieję - przed pierwszymi śniegami.

Cenę ustalono na 84 zł lub 75,60 zł dla abonentów PS Plus. Zamówienia przedpremierowe są już dostępne w PlayStation Store, z awatarem w prezencie.

1
Ręce do góry

The Frozen Wilds nie jest samodzielnym rozszerzeniem - potrzebne jest bazowe Horizon Zero Dawn.

Jak sugeruje sam tytuł, odwiedzimy mroźne obszary otwartego świata, znajdujące się na północ od terenów eksplorowanych w podstawowej kampanii.

„Ten nowy rozdział w przygodach Aloy dodaje kolejne lokacje do zbadania, więcej tajemnic do odkrycia oraz więcej zabójczych maszyn do pokonania” - czytamy w opisie.

„Poza północnym pasmem górskim, na ziemiach granicznych plemienia Banuków, przetrwają tylko najwytrwalsi. Teraz te mroźne pustkowia kryją nowe zagrożenie, a dla Aloy - nową tajemnicę, którą bardzo chce rozwikłać”.

Poniżej znaleźć można nowy zwiastun:

The Frozen Wilds zapowiedziano na tegorocznych targach E3, jako pierwsze większe rozszerzenie DLC do cenionego Horizon Zero Dawn. Dodatek - podobnie jak podstawka - dostępny będzie wyłącznie na PlayStation 4 i PS4 Pro.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami