Hearthstone: Rycerze Mroźnego Tronu zadebiutuje 11 sierpnia

Zima w lecie.

Blizzard podał dokładną datę premiery dodatku Rycerze Mroźnego Tronu do gry karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft. Rozszerzenie ukaże się 11 sierpnia na PC oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Zainteresowani mogą już za 50 euro (około 212 zł) kupić w przedsprzedaży zestaw 50 pakietów kart z nowego DLC. W zamian otrzymają bonus w formie rewersu Ostrze Mrozu.

01
Mróz nadciąga

Obecnie trwa też rozpoczęty w lipcu Festiwal Mrozu - specjalne wydarzenie, w ramach którego co tydzień na Arenie pojawiają się kolejne zadania. Wykonanie wyzwań nagradzane jest paczkami kartoników z dodatku, które gracze otworzą po premierze Rycerzy Mroźnego Tronu.

Motywem przewodnim rozszerzenia jest mroźny region Northrend i Król Lisz. Twórcy wprowadzą element alternatywnej historii, pozwalając zamienić bohaterów gry w tytułowych Rycerzy Śmierci.

Pojawią się więc między innymi nowe karty legendarne z odmiennymi wersjami postaci z podstawowej produkcji. Herosi w zmodyfikowanej formie otrzymają oczywiście inne zdolności przydatne podczas potyczek.

Przykładem jest Rexxar, Łowca Śmierci. Jego talent to okrzyk bojowy, który zadaje 2 punkty obrażeń wszystkim jednostkom przeciwnika, a zagranie tego kartonika gwarantuje graczowi 5 punktów pancerza.

Do tego szereg misji w Cytadeli Lodowej Krainy. Co ciekawe, poszczególne zadania będą dostępne za darmo. W skład DLC wejdzie łącznie ponad setka zróżnicowanych kart.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami