Pierwszy Wiedźmin powraca do sklepów w edycji limitowanej

Na 10. urodziny.

Pierwsza odsłona serii Wiedźmin od CD Projektu doczeka się reedycji. Limitowana Edycja Rozszerzona produkcji, która rozpoczęła najsłynniejszą polską serię gier, ukaże się 22 września.

„Jest to Edycja Rozszerzona w ekskluzywnym, eleganckim steelbooku, wydana jednorazowo (bez wznowień) w bardzo ograniczonym nakładzie, planowana jedynie na polski rynek” - czytamy w opisie.

Edycja limitowana, mała liczba egzemplarzy, aktywne zamówienia przedpremierowe - wszystko to sprawia, że zainteresowani zakupem powinni się pośpieszyć.

Nowe wydanie znaleźć można między innymi w ofercie sklepu Muve.pl, wycenione na 48,90 zł.

1
Limitowana Edycja Rozszerzona

Pierwszy Wiedźmin ukazał się 26 października 2007 roku, więc w tym roku seria obchodzi okrągłe, dziesiąte urodziny. Tytuł, bazujący jeszcze na silniku Aurora od BioWare, przenosi akcję w okres po zakończeniu Sagi o wiedźminie.

Geralt zostaje pozbawiony pamięci i próbuje na nowo odnaleźć się w świecie. Wkrótce musi jednak odpierać atak grupy zwanej Salamandrą, która wykrada sekrety Kaer Morhen.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami