Waluta gry: Battle Points (BP) jest jedyną nagrodą, jaką zdobywasz po rozegranym meczu. Mimo, że waluta jest tylko dodatkiem do gry, a zarobione punkty BP można wydać tylko na kosmetyczne zmiany, to warto przybliżyć w jaki sposób zdobywać walutę i no co można ją rozdysponować.

Po każdym rozegranym meczu otrzymasz punkty Battle Points. W menu głównym gry, w prawym górnym rogu możesz sprawdzić ilość zebranej waluty BP. Na łączną ilość zdobywanych punktów Battle Point składają się:

  • punkty rankingowe - im wyższe miejsce zajmiesz w danym meczu, tym więcej punktów otrzymasz;
  • punkty za zabicie - im więcej zabijesz rywali w danym meczu, tym więcej punktów otrzymasz;
  • punkty życia - im więcej obrażeń zadasz rywalom w danym meczu, tym więcej punktów otrzymasz.
003
Ekran z podsumowaniem zdobytych punktów Battle Points.

Walutę możesz przeznaczyć na zakup ubrań. W menu głównym wybierając opcję: „Rewards”, możesz zakupić pakiet ubrań - „Pioneer Crate”. Następnie w zakładce: „Character”, w polu: „Rewards” pojawi się paczka do otworzenia. Po jej otworzeniu do twojej szafy trafią losowe ubrania. Wybierając ikony po lewej stronie z poszczególnymi częściami garderoby, możesz wybrać dla swojej postaci ubrania z listy dostępnych rzeczy.

Wybór ubrań ma charakter czysto kosmetyczny - nie wpływa na statystyki postaci. Kiedy wybierzesz ubrania dla swojej postaci, to po rozpoczęciu gry będzie ona przywdziana w rzeczy, które jej wcześniej założyłeś.

004
Szafa z ubraniami.

Jeżeli chcesz zmienić wygląd stworzonej wcześniej postaci (twarz, włosy, kolor skóry, itd.), możesz za kwotę 3000 BP - wybierając opcję: „Change apperance” - na nowo dopasować elementy wyglądu fizycznego do swoich upodobań.

Niektóre części garderoby można odsprzedać. Klikając prawym przyciskiem myszy na ubraniu, wyświetli się kwota, którą otrzymasz, jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż.

Reklama

O autorze

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Redakcja Eurogamer.pl

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Więcej artykułów od Marcin Dolata

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Powstanie kolejna powieść o wiedźminie

Andrzej Sapkowski pracuje nad nową książką.

Valve przejęło twórców Firewatch

Nowa gra studia Campo Santo wciąż powstaje.

Games with Gold maj 2018 - pełna oferta

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, Vanquish i inne.

God of War - Znaczniki informacji: Alfheim

Poznaj lokalizacje miejsc, gdzie możesz zdobyć wiadomości o świecie elfów.

Reklama