Ambitny mod do GTA 5 przeniesie akcję w kosmos

Z eksploracją planet.

Ambitna modyfikacja przeznaczona do GTA 5 ma całkiem interesujące założenia: przeniesienie akcji w kosmos, z eksploracją nowych planet włącznie. Prawie jak No Man's Sky?

Projekt pod tytułem Grand Theft Space to dzieło moddera o pseudonimie „sollaholla”. Twórca razem ze swoim zespołem szykuje nie tylko ciała niebieskie do eksploracji, ale także kosmitów do pokonania.

Całość wydaje się nawiązywać do dodanej niedawno do GTA Online misji, w której gracze znajdują szczątki statku kosmicznego i walczą z przybyszami z innej galaktyki.

„Zespoły badawcze NASA odkryły pozostałości obcej jednostki, rozrzucone po stanie San Andreas” - czytamy w opisie fabuły moda.

„Nigdy nie sądziliśmy, że te inteligentne formy życia dotrą na naszą planetę, ale nadchodzą - i nie są po naszej stronie. Zadaniem jest wyeliminowanie kosmicznej zarazy zanim dotrze na Ziemię.”

Sollaholla obiecuje cztery misje na premierę, a także nowe pojazdy: wahadłowiec oraz lądownik na kołach. Do tego podróże międzygwiezdne oraz brak grawitacji. Twórcy zapewniają, że chcą przygotować nie tylko wesołe strzelanie do ufoludków, ale realistyczny projekt.

Grand Theft Space nie ma jeszcze daty premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami