Łatka Overwatch redukuje liczbę duplikatów w skrzyniach

Jest też nowa postać.

Najnowsza łatka dla sieciowej strzelanki Overwatch „drastycznie” zredukowała liczbę duplikatów znajdywanych w skrzyniach z elementami kosmetycznymi.

Jak zapewnia Blizzard w komunikacie z pełną listą zmian i poprawek, otwieranie pojemników ma być „ekscytującym i wynagradzającym” doświadczeniem, nie zgrzytaniem zębami, że dany przedmiot już mamy.

1
Nikt nie lubi duplikatów

Znajdywane duplikaty zamieniają się na kredyty. Teraz będzie ich mniej, więc twórcy jednocześnie podnoszą liczbę wirtualnej waluty, by zrekompensować zmianę.

Kwestie wszechobecnych kopii posiadanych już skórek czy animacji oraz skromne sumy otrzymywanych za nie kredytów często pojawiały się w narzekaniach graczy, więc najnowsza łatka powinna spotkać się z ciepłym przyjęciem.

Aktualizacja wprowadza także możliwość tworzenia własnych skrótów z najlepszymi zagraniami - gracze mogą ustalić przycisk, który automatycznie zarejestruje 12 sekund akcji. Ujęcia trafiają następnie do specjalnej sekcji, skąd można je eksportować. Jednocześnie gra przechowuje maksymalnie 36 plików tego typu.

Najważniejszą nowością łatki jest jednak wprowadzenie kolejnej postaci. Pięść Zagłady - Doomfist w oryginalnej wersji językowej - opuścił już publiczne serwery testowe i jest dostępny za darmo dla wszystkich zainteresowanych, na PC, PS4 i Xbox One.

Podstawowe założenia postaci tłumaczy już same jej imię. Pięść Zagłady koncentruje się na walce na bardzo krótkim dystansie, z wykorzystaniem wielkiego, metalowego ramienia.

Po zadaniu obrażeń zdolnościami postać automatycznie tworzy tymczasowe osłony, a talent Ultimate w przypadku nowego bohatera to Meteor - Doomfist wyskakuje w powietrze, a następnie spada na ziemię i zadaje duże obrażenia.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami