Call of Duty: Modern Warfare Remastered dostępne osobno

Już także na PC i Xbox One.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered od 27 czerwca jest dostępne na PS4 do kupienia osobno, bez Infinite Warfare. Teraz podobnie jest już także na PC i Xbox One.

Cenę samodzielnej wersji na Steamie ustalono na 39,99 euro (ok. 170 zł). W Microsoft Store zapłacimy identyczną kwotę - 169,99 zł.

1
Samodzielny czołg

Podobnie jak w przypadku PS4, opłacalność takiego zakupu jest dość wątpliwa, skoro w podobnej - lub nawet niższej - cenie znaleźć można Call of Duty: Infinite Warfare w edycji Legacy, a więc pakiet zawierający także najnowszą część serii.

Nastroje fanów najlepiej ilustrują recenzje na Steamie. Oceny są „w większości negatywne”, z narzekaniami na temat płynności działania czy też skromnej liczby użytkowników na serwerach.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest odświeżoną wersją klasyka z 2007 roku. Produkcja oferuje kampanię fabularną oraz 16 map do trybu sieciowego z podstawowej wydania.

Twórcy ze studia Raven Software w nowej edycji znacząco udoskonalili oprawę graficzną względem oryginału. Przygotowano między innymi tekstury w wyższej rozdzielczości, a także zmodyfikowane animacje.

Co tego bardziej kontrowersyjne nowości, czyli „Zrzuty zaopatrzenia”, które zawierają elementy zmieniający wygląd broni i postaci, wszystkie do zdobycia także bez płacenia, wraz z kończeniem wyzwań.

Skrzynki ze gadżetami kosmetycznymi nabędziemy, wydając kupowane za prawdziwe pieniądze Call of Duty Points lub Depot Credits, zdobywane podczas rozgrywki.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami